Огляд Інтернету: що писали і пишуть ЗМІ про Володимира Майбороса

Трохи раніше, наше Інтернет-видання сповістило читачів про подію, яка сьогодні стала основною у Чернівцях: заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення у Національної Полції у Чернівецькій обл. підозрюється у зв’язках з терористами.

У даній статті, ми виясняємо: а що пишуть про Володимира Майбороса ЗМІ? Отже, давайте розглянемо всі цікаві матеріали, які вдалося знайти у пошукових системах.

Матеріал №1: “Досьє” на terror.in.ua

Саме даний матеріал і став причиною такого великого скандалу. Адже, наскільки нам відомо, сайт terror.in.ua являється одною із основних “збірок досьє” на терористів-сепаратистів у нашій державі.

Владимир Майборос

Отже, видання стверджує, що весною-літом 2014 р. Володимир Майборос співпрацював з бойовиками так званої ДНР: передавав їм оперативні дані, збирав інформацію про українських активістів-патріотів. Разом зі своїм заступником Вербицьким “кришував” пункт приймання металів у Волноваському районі Донецької області. Зі слів місцевих жителів, Майборос і Вербицький особисто піднімали прапор ДНР над райвідділом міліції та ходили по місту з “колорадськими” стрічками.

Матеріал №2: Коментар на ord-ua.com

Сама стаття на цій сторінці видання ord-ua.com про Волноваську поліцію в цілому, про те, що з рефомою у поліції міста Волновахи нічого не змінилося. Також у даній замітці вказано, що Вербицький, який згаданий у першому матеріалі, являється завзятим хабарником. Але інтерес в нас викликала навіть не сама стаття (адже всі ми вже знаємо, що реформа МВД – це грандіозний провал), а коментар користувача “Люстратор” від 22.12.2015:

Майборос - коментар

У коментарі говориться про те, що начальник Волноваського РВ Майборос В. и його кращий друг Вербицький Ю. в 2014 р., зловживаючи посадами, продали причіп, який знаходився на території райвідділу. У причепі було 6 тонн трансформаторного масла вартістю 200 тисяч гривень. Цей причіп був на зберіганні в міліції по справі про викрадення трансформаторного масла і належав ОБЛЕНЕРГО.

Цікавим також є коментар користувача “Опер из Донецка”, в якому говориться про те, що Майборос посилив сепаратистів за рахунок міліцейських сил з окупованих територій, і, таким чином, організували справжній бізнес.

Володимир Майборос - коментар

Матеріал №3: Звернення до міністра МВД на сайті ord-ua.com

Наш третій матеріал, так само, був знайдений на сайті ord.ua.com.

25.02.2014 користувач “Ромка ГАнзулькин” через даний сайт звернув увагу міністра внутрішніх справ України на начальника Волноваського РВ УМВС України в Донецькій обл., полковника міліції Майбороса Володимира Вікторовича і його замісників – підполковника міліції Ганзулю Романа Івановича та підполковника міліції Вербицького Юрія Олексійовича, які збирали особовий склад райвідділу і давали вказівки працівникам, “у разі захоплення – стріляти на ураження у членів Самооборони Майдану. Також зазначені міліціонери радикально висловлювалися про створення окремої від України “Донбаської Республіки” і про неможливість підпорядкування Волноваського РВ народу України.

Звернення до міністра МВД по Майборосу

Матеріал №4: російський канал про домовленості терористів с Волноваським РВ

17 травня 2014 року на проросійському каналі Youtube – HP4A News вийшов відеоролик, в якому розказується про домовленості сепаратистів, із начальством Волноваського РВ УМВС про “спільне патрулювання вулиць Волновахи”. На той момент начальником даного РВ був саме Володимир Майборос.

Матеріал №5: висказування поліцейського у “Молодому Буковинці”

Газета “Молодий Буковинець” опублікувала на своїй Інтернет-сторінці ствердження Майбороса про те, що вказана інформація про нього є наклепом.

Цікавим є те, що правоохоронець стверджує:

“Ця інформація могла з’явитися тому що для того, щоб дискредитувати мене. Вона з’явилась у 2014 році – щоб дискредитувати мене, щоб я звільнився, бо “ДНРівці” бачили, що я не підтримую їхні ідеї”, – додав правоохоронець.

Коментар Майбороса

Із вище сказаного виникає лише одне запитання: “Отже, контакт з терористами так званої ДНР, все ж таки, був? А інакше, як вони могли БАЧИТИ, що Майборос не підтримує їх ідей?..

Редакція Інтернет-видання police.cv.ua продовжить спостерігати за подальшими подіями навколо цієї персони…

Поделиться...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Меню
Police.cv.ua