Контакти

Skype: police.cv Email: info@police.cv.ua

Ви маєте можливість зв’язатись з нами та повідомити про факти порушень з боку поліції. Для цього необхідно заповнити дану форму повідомлення.

УВАГА! За Вашим бажанням, Ви можете не вказувати Ваше ім’я та телефон. Цілковиту анонімність ми гарантуємо. Також, цілодобово, ми чергуємо в Skype та перевіряємо нашу поштову скриньку.

За вашими сигналами ми зможемо вчасно реагувати на події, які необхідно негайно вирішувати або висвітлювати в засобах масової інформації. Редакція візьме під свій власний контроль дії керівництва поліції або проконсультує кожного громадянина, який постраждав внаслідок незаконних дій правоохоронців.

Разом з вами, ми вже не дали «зам’яти» справи поліціантів-п’яничок та наркоманів, любителів застосування фізичної сили заради розваги. За вашими сигналами ми оприлюднили інформацію стосовно патрульних-хабарників, сепаратистів та грубих порушників правил дорожнього руху.

При наданні інформації, прохання вказувати час та дату події. Вся інформація, яка надходить нам, буде ретельно перевірена. За результатами перевірки ми гарантуємо оприлюднення події на сторінках видання.

Поделиться...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Меню
Police.cv.ua