Майборос таки мав зв’язки з терористами…

31 березня 2016 року на порталі vlada.io з’явилася інформація, що заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення національної поліції у Чернівецькій області Володимир Майборос весною 2014 року співпрацював з бойовиками так званої ДНР. У той час він займав посаду начальника Волновахського РВ УМВС у Донецькій області. Цей факт підтверджують відеозаписи, які були відзняті у Волновасі у березні 2014 року. На одному записі Майборос стверджує, що міліція Волновахи патрулює вулиці разом із так званим “народным ополчением” (“народними повстанцями”), яких організував Павло Губарєв.

Як відомо, через декілька місяців представники цього самого “ополчения” стали масово займатися мародерством, грабіжем, і розправами над мирним населенням міста.

За цим самим “круглим столом” виступав також і представник сепаратистів, який не приховував подальших планів.

Також у мережі опубліковане ще й інше відео, на якому видно як сепаратисти з російським прапором блокують рух колони Збройних Сил України в сторону кордону з РФ через Волноваху, а представники МВС перегороджують військовим дорогу своїм автомобілем.

У зв’язку з цим виникає всього декілька запитань:

  1. Що роблять донецькі “мусора”-зрадники в Чернівцях на керівних посадах?
  2. Коли посібника терористів Майбороса будуть судити за державну зраду і сепаратизм?

Нагадаємо, трохи раніше, видання police.cv.ua здійснило огляд Інтернету і знайшло багато цікавої інформації про Володимира Майбороса.

Ми продовжимо слідкувати за розвитком подій і інформувати наших читачів про усі дії влади за даним скандалом.

Поделиться...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Меню
Police.cv.ua