Про видання

Національна поліція повинна служити народу України шляхом забезпечення його прав і свобод! Це єдиний фактор, який спонукав наше суспільство відмовитись від корумпованої міліцейської структури, відірвати від себе, наших родин та наших соціальних гарантій великі гроші і вкласти їх у свою безпеку.

Кожен з нас, щодня, віддає частку своєї праці на підбір, навчання і утримання молодих хлопців та дівчат, які виявили бажання вивести наше суспільство на інший рівень бачення цінностей нашого життя. Кожен з них найнятий нами, за наші гроші для нашого спокою!

Інтернет видання «Police.cv» створене  у 2016 році та призначене для висвітлення діяльності Національної поліції у місті Чернівці та у нашій державі загалом. Разом з вами ми будемо бачити роботу чернівецьких поліцейських, такою, якою вона є, без прикрас та умалянь їх заслуг. Контроль суспільства за діяльністю правоохоронних органів завжди був самим дієвим інструментом виконання присяги на вірність народові України.

Ми разом допоможемо поліцейським побачити себе зі сторони та вчасно зробити правильні висновки.

mail-iconКожен відвідувач видання може в любий час , за допомогою кнопки «Надати інформацію» залишити нам повідомлення, про випадки, як на вашу думку, неправомірних дій поліціантів, або надіслати нам інформацію на нашу поштову адресу: info@police.cv.ua, або в Skype:  police.cv .

На сторінках рубрики «Законодавча база», ми підготували самий необхідний набір законодавчих актів, які завжди допоможуть вам у спілкуванні с патрульними поліцейськими, та запобіжать проявам неправомірних дій з їхнього боку.

Наше видання не являється комерційним проектом і існує на громадських засадах. Кожен може допомогти проекту фінансово та матеріально. Ми завжди будемо раді прийняти вашу допомогу.

Всі матеріали, які публікуються на сторінках сайту являються власністю авторів матеріалів. Адміністратори видання не завжди розділяють думку авторів і закликають до ввічливого та толерантного спілкування на наших сторінках.

Поделиться...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Меню
Police.cv.ua