Володимир Майборос подав рапорт на звільнення, а активісти вимагають його арешту

Як нам стало відомо із видання times.cv.ua, Володимир Майборос написав рапорт на звільнення із рядів поліції.

Нагадаємо, раніше видання police.cv.ua писало про те, що Майбороса підозрюють у сепаратизмі. Трохи пізніше, знайшлося немало доказів цього.

На сьогодні, незважаючи на багаточисленні докази зв’язку з сепаратистами, Майборос продовжує спростовувати інформацію, очільник поліції Сергій Пілігрім ніяк не коментує події навколо свого колеги, а у повідомленні Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області говориться про продовження перевірки за даними фактами.

У цей же час, активісти не можуть більше терпіти такого нахабства (ніхто не може зрозуміти, що донецькі “мусора”-сепаратисти роблять в Чернівцях!), і вимагають негайного арешта Володимира Майбороса. Так, вінницька активістка Таїсія Гайда на власній сторінці у соціальній мережі Facebook розмістила вимогу до СБУ щодо негайного арешту Майбороса.

Вимога про арешт Майбороса

Також Таїсія надала нові докази причетності Майбороса до діяльності терористичних угруповань на території Донецької області України:

Фото 2

Фото 23

Отже, багато видань пишуть, що по подіям довколо Майбороса настала “Фініта ля комедіа”, а Інтернет-видання police.cv.ua солідарне із громадськими активістами – Майбороса за ґрати! Донецьких “мусорів”-сепаратистів – ГЕТЬ ІЗ НАШОГО МІСТА!

Поделиться...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter
Меню
Police.cv.ua