Как суды в Черновцах показали полную бесполезность и беспомощность патрульной полиции

 • Дмитрий

  Двоечники, составить одну бумажку нормально не могут

 • Andrey Timofeev

  судьи саботирует реформы, а за статьей торчат уши старых мусоров, которых видно в шею выгнали, да и судьям ссыкотно, что до них дело дойдет – потому что ни одного не продажного судьи в Украине нет. ) Вот и ноют… А научиться протоколы писать – дело наживное – выучат, а вот грехи старые мусорки и судьи никогда не искупят…

 • Олександр Морозевич

  В мене враження що автора оштрафували і він тепер зі шкури лізе щоб хоч якось допекти поліції. Висвітлення інформації в статті та і загалом на сайті однобоке, що не припустимо. Сайт збірка всіх негативних фактів та здогадок про поліцію Чернівців та України загалом.
  Що до статті – а ви аналізували кількість подібних рішень судів при ДАІ? Я особисто виграв два суди проти них. В суді навіть шаблон для оскарження рішень ДАІ висів, тому я впевнений що в мене не поодинокий випадок.
  Кажете про гроші на навчання – а ви скільки вчились на свою професію? Три? Чотири? П’ять років? А вони мусили оволодіти своєю за декілька місяців. то не дивно що роблять певні помилки. Потрібно просто дати трохи часу.
  Я розумію що комусь було простіше вирішувати питання за 100 грн з ДАІ, але ці часи минули. Контролювати поліцію звісно ж потрібно, щоб вони не перетворились в старе ДАІ, але обливати брудом на рівному місці – це вже перебір.

 • Олександр Морозевич

  “2. Почему “не припустимо”? у нас, что свободу слова отменили?” – Свобода слова є, але крім неї є ще журналістська етика, та і мораль загалом. Тому на мою думку настільки однобоке подання інформації не є припустимим, хоча ви можете з цим не погоджуватись.

  «3. Просто больше нечего собирать про эту полицию.». Значить не там чи не так шукаєте. Я розумію що 9 рішень суду (з 1976 постанов) заскрінити простіше ніж помітити, що в місті, на приклад, наведено лад з паркуванням.

  «4. Да, анализировал. » – ну і?? Де аналіз. Де статистика? Скільки з постанов оскаржено, скільки прийнято рішень на користь порушника, у зв’язку з неправильно оформленими постановами? Скільки сплачено штрафів до бюджету за порушення ПДР? Тому що після прочитання статті склалось враження, що наче всі 2000 протоколів завернули. І до речі, «повернути для належного оформлення» – не означає що порушник не платитиме штраф, як ви це пишете у статті.

  «5. Я учился 6 лет и множество всевозможных курсов.» – А за 3 місяці встигли б вивчити всі нюанси своєї професії? Думаю що ні і також би допусками купу «дитячих» помилок.

  «6. Перебор, это с убийствами несовершеннолетних.» – Я щось не пам’ятаю такого. Дайте будь ласка лінк на новину, де чернівецькі патрульні когось вбили.

Меню
Police.cv.ua